Něco málo o mě..:)

Omlouvám se ;*

29. října 2011 v 20:43 | Barbie^^
Ahój :)

Moc se omlouv´ám dělší dobu sem tu ted nebyla..
Tenhle měsíc byl totiž nabitý jen priváty a kluky. A na to nejsem zrovna pyšná...
Jinak abych tak něják popsala co se za ten měsíc u Novákový změnilo.:)
Takže mám novýho kluka..Je to takový můj pan dokonalý. A to bez keců:D..
Taky jsem si koupila nový boty..Ale to není zrocna podstatná informace. Spíš je pravda že tenhle měsíc jsem na všechno něják tak kašla..A pak se mi vrátil noťas z opravny takže se sem vracím. Budu jak jen budu moc. A to samý by ste mohli i vy :PP*

Takže Bájoos Děti;*

Fashion Blogy ;)

19. srpna 2011 v 18:45 | Barbie^^

Obdivuji :)


Já prostě obdivujo Fashoin Blogy..
Když sem s tímhle blogem začínala..Myslela jsem že bude pouze a pouze o módě. Ale tenhle plán začal zkomírat v tý chvilce co jsem tomuhle blogu ohákla růžový dress :D.
Aby to tu bylo modní musela bych sem dát pozadí spíš do méně barevnýho nádechu spíš k tý černý nebo bílí případně šédivá, možná nějáká béžová a tak a za vzor bych zvolila spíše nějáký obrysy kytek a listů nebo se nikdy nic nezkazí leopardím vzorem že ?!. Jenže bohužel nemám na to mít Fashion blog. Můj styl zavání spí do takového online deníčku do kterého občas náhodně někdo nakoukne. Růžová tu prostě nesmí chybět. A řekla bych že je tu ve velkém. A přitom je moje nejoblíbenější barva zelená. Jenže se mi líbí růžová jsem s ní jak něják princeznička či Barbie navíc je to taky úžasná barva. Takže nevím zda blog naprosto zneškodnit :D nebo má cenu pokračovat. Mě to tu baví ale tohle k ničemu nespěje chtěla jsem se stát slavnou blogerkou...No Markétko asi máš smůlu...Jelikož proslavit se jako Lady Vanilka neumím a asi ani nechci..
K Lady Vanilce. Můj názor na ní ?..Nudná, trapná, beze stylu, namyšlená..Ale při prohlížení jejího blogu se vždy pobavím :D najedu na její fotky..A tam téma na který fotí, tak otevřu Staro/Moderní princeznu..Fajn ty šaty jsou hrozný ale to bych nehrotila, stejně jako výrazy přesto to není to hlavní. Ale ten její "ateliér" mě dostáává :D prostě je to tak. Jako natáhnou tejáký červený prostiradlo za sebe a myslet si že to bude vypadat dobře je trochu nedomyšlený. Já osobně dávám přednost fotkám venku :). Jsou líp osvětlený a vůbec. Mám ráda když se fotky ladí do ročního obdobý..Tím myslím že je tam prostě ten nádech léta, zimy a tak dál. (roční období asi znáte)..:D..A když už jsem odběhla od Lady Vanilky se k ní vracet nebudu. Asi bych jí neměla posuzovat když jsem od ní nečetla ani jeden článek..Jen zkoukla pár fotek a videií..Teda nikdy ne do konce.
A další hvězdička Natalia Sadness. Tu prosím ne !..Opravdu jí nezávidím to vůůbec možná tu slávu a návštěvnos. No dobře přeci jenom jo :D..Ale toť vše sympatická mi neni, chytrá taky nevypadá, její klipy jsou doslova k smíchu hlavně -> Tohle.. A ještě k tomu vzhledu..Její fotky nejsou špatný ty se mi líbí narozdíl od fotek Lady Vanilky. Ta mi připadá že vypadá jako mimozemšťan...
Vlastně nevím jak jsem se od Fashion Blogů dostala k těmhle dvoum :D..
Takže tady pár "Fashion" blogů pro inspiraci
Doporučiju >Tenhle< ;D

Sportovci jsou nejhorší !

18. srpna 2011 v 10:41 | Barbie^^
crown1.gif image by SaliskoTohle už je na mě prostě MOC !..
Chápu že pro většinu kluků je ten jejich "koníček" nejdůležitější.
V tomhle roce jsem zatím doopravdy chodila se dvouma klukama. První Fotbalista ?! Tragédije...Tréninky třikrát týdně+zápas a aby toho nebylo málo ještě florbal. Abych to schrnula volno měl jenom ve čtvrtek ? Jo myslím že jo.

A můj současný kluk hokejista.. Takže "sezóna" mu začína tenhle pátek. Ono vůbec sejét se s ním v Letňanech či Neratovicích je kus cesty. A potom když mi dnes napsal že nemůže že musí jít nakupovat hokejovou výstroj ?? Chápu to..Ale nemůže sakra říct tátovi když už mě tak strašně moc jak říká "miluje" že to můžou snad jet koupit zítra nebo prostě jindy..Já se kvůli nemů vykašlala na chatu, vstávám asi o hodinu dřív abych si udělala kulmu protože se mu to líbí..
A další zápor na těhle Sportovcích ?
Většinou nekouřej, nehulej a málo chlastaj..
Nejsem teda žádnej extra kalič..Ale občas se hold napiju, kouřit přestávám ale to se ještě uvidí jak to dopadne a hulení..no občas neuškodí. Prostě můj příští kluk bude kalič jako já ;)

[Toto je hokejové triko mého kluka]
Ják jinak :D..

Tak napiště co si o tomhle typu kluků myslíte ? :D a ten článek je možná trochu přehnanej..
to bude tím že že sem byla hodně naštvaná když jsem ho psala..
ale uklidnilo mě to..
Tak zatím Papinky Pa

K tomu [Papinky Pa] :D*

9. srpna 2011 v 1:47 | Barbie^^
Jen abych upozornila...:D!

Táborová Láska ?'

9. srpna 2011 v 1:34 | Barbie^^
thinkheart.gif image by Salisko Táborová Láska ?!
Nikdy nevím jak začít..(to si budu muset ještě natrénovat)
Takže nepatřím mezi ty lidi co chtěj být na táboře "nezadaní". To opravdu ne ! A možná je to chyba.
Na táboře jsem totiž poznala. No poznala, na táboře jsem byla po sedmý a on po čtvrtý ale, teprve minulý rok jsem si ho všimla a teprve tento rok z toho něco bylo. Ale abych se vrátila k tématu, prostě jsem si něco začla s jedním klukem. Je o rok a něco starší než já a bohužel jak tomu bývá i o něco menší než já. Normálně bych to asi nepřekousla. Jenže nebyl tam opravdu nic moc výběr a navíc Radim byl strašně milej a dostal mě jeho úsměv takže bylo jasno. Začali sme si spolu. A dokonce víc než jen blbou líbačku. A pak se stala ta nejhorší věc co se holce může stát. Začala jsem ho mít ráda. Je zhruba 8dní po táboře a jsme pořád spolu. Cesta mi za ním trvá něco málo kolem 90minut a smsky taky nevyjdou levně..Takže tímto vám oznamuji ano jsem zas zadaná. A další hrozná věc na tom je že kdyby to skončilo táborem..Fajn první tejden by nás to trápylo ale pak dobrý byl by to smutnej konec jedný táborový lásky pro oba. Jenže takhle ?! Až se rozejdem a pak se jak to většinou chodí se budem nesnášet. Aspoň jeden toho druhýho. Když se dva rozejdou žádný velký kamarádství z toho nebejvá. Co bude příští tábor ?..Celkem mě to štve. Mám ho strašně ráda ale asi to byla chyba.
Kdyby bydlel blíž,byl o trochu vyšší a měl víc času byl by perfektní. Jak se znám stejně ty problémy překousnu, mám ho totiž čím dál tím víc a víc rači! [Takže sladké utpení další mé slepé lásky začíná]..

Abych se za sebe omluvila tenhle článek jsem psala kolem jedný ráno.
I mě přije tak něják o ničem ale když vám ruce nepíšou to na co hlava myslí jde to težce..:P

Bloncka přeje krásné a sladké sný ;*
Papinky pa

Začínám..<3

16. července 2011 v 2:50 | Barie^^
Ahoj..Photobucket - Video and Image Hosting
Abych se vám představila:..Sem prostě typická Blondýna..Nejsem žádná namyšlená kravka ale, co bych to nepřiznala miluju nakupování, líčení, hadry, svojí ohromnou skříň, focení, módu a všechny tyhle holčičí záležitosti :)!..Blog jsem s založila jelikož po tom co se semnou rozešel po třech měsících můj kluk..něják jsem v tu chvíly neměla pro co žít...Jasný přece se hned nezhroutím kvůli konci "dětský lásky"..Jenže když máte někoho rád celkem vás to rozhodí..I přesto že mozek chápe, srdce ne, a nesnaží se pochopit jen bolí a krvácí...A přesto že to byla "Dětská Láska" mě ten rochod rozhodil..najednou jsem se na nic nětěšila, jen seděla, poslouchala smutný písničky a pokuřovala...a pak mi došlo co chci dělat..Mít ten svůj "Princeznovskej" blog...Mýt spoustu "kamarádů"..co vlastně ani nejsou kamarádi..a to neberte něják ve zlém..ale kdž ste toho člověka nikdy neviděli..prostě to neni pravej přítel ať už mu píšete srdíček sebevíc..No Tím princeznovskej jsem myslela že bude celej..jak vidíte..Růžovoučkej a slaďoučkej :)ale především..Tenhle blog bude o módě a všem kolem..Jelikož můj sen je být modelkou...vlastně ani né modelkou spíš bych si chtěla žít jak princezna, mít šatník jako Carrie Bradshaw ze seriál Sex ve Městě..Plnej Luxusního olečení, kabelek, bot a ostatních doplňků..:) Prostě taková Barbínka..
Takže Papinky Pa loučí se s vámi vaše "Dilinka"..;P
 
 

Reklama