Móda!*

Téplákovky ?! Né

19. srpna 2011 v 17:31 | Barbie^^

Teplákovky..?!


Na sport ? Jistě..Ale do Prahy ? Né prosím tohle NE ? Čert mě může vzít..Když vidím v Praze nebo v jiným Městě lidi s teplákovkou či teplákama. Věčinou jsou pyšně ADIDAS a hnes jsou strašně stylový..Že ? Já to uplně nesnášim..To ať už jsou rači v neznačkovejch..Protože kdykoliv vidim takovýhleho člověka příde mi že si o sobě myslí..,,A teď mám drahý tepláky tak to každýmu ukážu˝...Abych se přiznala já mám tepláky a ano ADIDAS jelikož když jiný bych si raději nekoupila..Tím jiný myslím neznačkový...sem nejspíš rozmazlenej spratek..já to přiznám..a asi až příště budu v centru tak si dám na čelo cedulku..mám značkový tepláky..A nebudu se moc cítit ničim výjmečná..Protože poslední dobou jsem si všimla že je má sem tam i pár bezdomovců..Teď si asi musíte myslet jak jsem povrchní..Jako neodsoudím nikoho za hnusný džíny ale za tepláky, ještě hůř za teplákovku..To se prostě neudržím..Víte že v Česku oblečení které je tak zvaně na úrovňi tím myslím že je to prostě drahý..Nosí třeba v Paříži, USA a nebo v Miláňě střední vrstvy..Jinýmy slovy kdybych si v čechách nakoupila oblečení za 60 000,- a přijela do Paříže najednou mám na sobě oblečení dejmě tomu za 15 000,-..
příde mi to celkem smutný..Minule byl brácha se svojí holkou v pařížský a viděl tam prej fakt hnusnej svetřík za 70 000,-..Jistě prestižní značky tu vyjdou stejně...Ale značkový boty jako jsou Adidas, Nike nebo třeba puma v USA koupíte za 300,- a tomu říkám rozdíl. Nemluvím o tom že tady jsou pro nás tyhlle značky "značkový". Nežto někde v NY je to Prada, Chanel, Gucci atak. A vzhledem k tomu kolikrát jsem v tomhle článku použila slovo značkový(už mi začíná líst na nervy) vám chci jenom pododknout že pokud máte styl tak na značce či ceně vůbec nezáleží. Dejte Sannette 3 000,- a přijde stylově oháklá. Dejte to Natalii Sadness 30 000,- a budeto možná všechno od značky Guess ale žádnou oraginalitu nebo něco extra stylovýho v tom nejspíš nenajdete.
Abych se přiznala jsem na pochybách jestli tento článek mám vůbec zvěřejnit.

Tímto se loučím povrchním článkem o teplácích ;*
Papinky Pa

My Dream :)

18. srpna 2011 v 12:00 | Barbie^^
Kabelka Louis Vuitton

Není "vzdělaného" člověka který by neznal motiv známého návrháře Louise Vuittona.
Po kabelce s tímto motivem touží snad každá žena co se pohybuje ve světě módy..
Některé hvězdy si dokonce nechávají vyššít na výrobek vlastní iniciály.
Cena se pohybuje od 15 000,- třeba až přes 80 000,-..
Základy designu, kladou důraz na mimořádně vysokou kvalitu a řemeslné umění v každém výrobku. Uspokojovat přání a požadavky bohatých znamenalo někdy příjmat výstřední zakázky jako byl například toaletní kufřík z krokodýlí kůže a želvího krunýře pro známou operní pěvkyni.
Tato značka pochází jak jinak než z Francie jako většina světových značek. Né nadarmo se říká že Paříž je jedním z předních měst módy..

Tato značka má nejvíce padělků ,ukazát se na veřejnosti s padělanou "Vuittonkou" se považuje za velké společenské faux pax...a kdyby někdo chtěl pár rad jak rozpoznat takovýhle padělek..tak zkouknětete tento odkaz..;)

Zatím Papinky Pa..
Blondie se loučí ;*

Kdo by odmítnul ?!

16. července 2011 v 6:57 | Barbie^^
Botičky který tě dostanou !Tak fajn. Oddhalím jednu z mých úchylek.
Jak jsem nedávno zjistila. Jsou to boty a ještě líp boty na podpatku. Abych se přiznala sama mám boty na podpatku jen dvoje a to jedny s minimálním podpatkem a ty jsem zatím neměla na sobě ani jednou a druhé s poněkud vyšším podpatkem s otevřenou špičkou a na klínku. Prostě krásně letní! A do těch jsem se zcela zamilovala. Tím pádem jsem zjistila že věčný nedostatek oblečení není můj jedinný problém. Nově i nedostatek vysokých bot. Proto jsem se rozhola napsat článek o vysokých botách.


Začneme jednou z nejluxusnějších značek na světě. Christian Lououtin určitě už jste o tomto návrháři pocházejícím z Paříže něco slyšeli. Proslavil se především červenou podešvou bot. Návrhář si dokonce nechal tento "znak" i zaregistrovat.
outo značkou se pyšná celebrity jako jsou např. Angelina Jolie, Christina Aguilera nebo Kylie Minogue. Bohužel by vás tyto botičky přišli na něco málo pře 40 000Kč

Značka Fendi patří mezi méně známe ale přesto vysoce luxusní značky.
Značka byla proslavena v 1919 a dodnes je symbolem určité prestiže a
vysokého postavení. Boužel ani tyto botičky nejsou levnou záležitostí.
Americká značka Guess patří mezi cenově dostupné a je jednou z nejznámějších a nejkvalitnějších značek po celemém světě.
Zakldaelé značky pocházejí z Francie. Tudíž vznikla značka která pociťuje americkou lásku ale stále s evrpským cítěním.

Cena těchto bot by se měla pohybovat kolem
3 500kč.
Návrat do Reality. Jestli hledáte boty na vysokém podpatku za nízké ceny tak bych vám ai doporučila Gate. Ceny jsou přijatelné a většinou se tam najdou boty co jsou momentálně v módě. Saamozdřejmě kolem 500-600kč,- se najdou dobré boty i v Batě a dalších obuvnických ochodech.
Tak pro dnešek se s vámi loučím vaše Bloncka :P
Papinky pa
 
 

Reklama