Červenec 2011

Malá Markétka

16. července 2011 v 23:21 | Barbie^^ |  Photos by me ;)


Summer oh Summer..*

16. července 2011 v 23:15 | Barbie^^
Summer oh summer..

Včera večer jsem si celou noc lámama hlavu s tím jak vás dotáhnout na můj blog. Upřímně jsem na nic nepřišla. Takže si


tu píšu jen tak sama pro sebe. A když říkám "celý večer" myslím opravdu "celý večer" vůbec jsem totiž nešla spát. A jelikož kolem sedmy hodin ranních už jsem se začala nudit, vzpoměla jsem si že máma přitáhla nějáký starý hadry od babičky. To mi jako malé "modelce" nedá, rozhodně sem si to musela vyskoušet. Abych pravdu řekla našla jsem tam sice spoustu luxusních modýlků které by šli použít, bohužel né v mojí velikosti. Možná že by to vypadala celkem k světu kdbych v tom neplavala. Byly to modely stylu který teď hodně prezentuje H&M..Jen trochu. Ne byli hrozná ;D Tak jsem hned šmátla po foťáku a udělala pár letních foteček. Hlavu sem si neuřízla pro umělecký dojem, nýbrž z toho důvodu že ráno můj účes a vůbec moje vyzáš nebyla zrovna uspokojivá. Jinak mám na sobě asi tak 20let starej svetr po dědovi.

Teď tu asi tak dva týdny nebudu, čeká mě tábor :sldiiii ..:)


Takže Blondýna se loučí
Papinky Pa Photobucket - Video and Image Hosting
Kdo by odmítnul ?!

16. července 2011 v 6:57 | Barbie^^ |  Móda!*
Botičky který tě dostanou !Tak fajn. Oddhalím jednu z mých úchylek.
Jak jsem nedávno zjistila. Jsou to boty a ještě líp boty na podpatku. Abych se přiznala sama mám boty na podpatku jen dvoje a to jedny s minimálním podpatkem a ty jsem zatím neměla na sobě ani jednou a druhé s poněkud vyšším podpatkem s otevřenou špičkou a na klínku. Prostě krásně letní! A do těch jsem se zcela zamilovala. Tím pádem jsem zjistila že věčný nedostatek oblečení není můj jedinný problém. Nově i nedostatek vysokých bot. Proto jsem se rozhola napsat článek o vysokých botách.


Začneme jednou z nejluxusnějších značek na světě. Christian Lououtin určitě už jste o tomto návrháři pocházejícím z Paříže něco slyšeli. Proslavil se především červenou podešvou bot. Návrhář si dokonce nechal tento "znak" i zaregistrovat.
outo značkou se pyšná celebrity jako jsou např. Angelina Jolie, Christina Aguilera nebo Kylie Minogue. Bohužel by vás tyto botičky přišli na něco málo pře 40 000Kč

Značka Fendi patří mezi méně známe ale přesto vysoce luxusní značky.
Značka byla proslavena v 1919 a dodnes je symbolem určité prestiže a
vysokého postavení. Boužel ani tyto botičky nejsou levnou záležitostí.
Americká značka Guess patří mezi cenově dostupné a je jednou z nejznámějších a nejkvalitnějších značek po celemém světě.
Zakldaelé značky pocházejí z Francie. Tudíž vznikla značka která pociťuje americkou lásku ale stále s evrpským cítěním.

Cena těchto bot by se měla pohybovat kolem
3 500kč.
Návrat do Reality. Jestli hledáte boty na vysokém podpatku za nízké ceny tak bych vám ai doporučila Gate. Ceny jsou přijatelné a většinou se tam najdou boty co jsou momentálně v módě. Saamozdřejmě kolem 500-600kč,- se najdou dobré boty i v Batě a dalších obuvnických ochodech.
Tak pro dnešek se s vámi loučím vaše Bloncka :P
Papinky pa

Začínám..<3

16. července 2011 v 2:50 | Barie^^ |  Něco málo o mě..:)
Ahoj..Photobucket - Video and Image Hosting
Abych se vám představila:..Sem prostě typická Blondýna..Nejsem žádná namyšlená kravka ale, co bych to nepřiznala miluju nakupování, líčení, hadry, svojí ohromnou skříň, focení, módu a všechny tyhle holčičí záležitosti :)!..Blog jsem s založila jelikož po tom co se semnou rozešel po třech měsících můj kluk..něják jsem v tu chvíly neměla pro co žít...Jasný přece se hned nezhroutím kvůli konci "dětský lásky"..Jenže když máte někoho rád celkem vás to rozhodí..I přesto že mozek chápe, srdce ne, a nesnaží se pochopit jen bolí a krvácí...A přesto že to byla "Dětská Láska" mě ten rochod rozhodil..najednou jsem se na nic nětěšila, jen seděla, poslouchala smutný písničky a pokuřovala...a pak mi došlo co chci dělat..Mít ten svůj "Princeznovskej" blog...Mýt spoustu "kamarádů"..co vlastně ani nejsou kamarádi..a to neberte něják ve zlém..ale kdž ste toho člověka nikdy neviděli..prostě to neni pravej přítel ať už mu píšete srdíček sebevíc..No Tím princeznovskej jsem myslela že bude celej..jak vidíte..Růžovoučkej a slaďoučkej :)ale především..Tenhle blog bude o módě a všem kolem..Jelikož můj sen je být modelkou...vlastně ani né modelkou spíš bych si chtěla žít jak princezna, mít šatník jako Carrie Bradshaw ze seriál Sex ve Městě..Plnej Luxusního olečení, kabelek, bot a ostatních doplňků..:) Prostě taková Barbínka..
Takže Papinky Pa loučí se s vámi vaše "Dilinka"..;P